کسب درآمد
خانه / سینما

سینما

Ut wisi luctus ullamcorper. Et ullamcorper sollicitudin elit odio consequat mauris, wisi velit tortor semper vel feugiat dui, ultricies lacus. Congue mattis luctus, quam orci mi semper

انتقاد از شعارهای بدون عمل مسئولان/ وقتی سینمای کودک دچار «غربت» و «غفلت» شده است

177387

سینماپرس: به مناسبت برگزاری جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان برخی از سینماگران حوزه «کودک و نوجوان» با بیان مشکلاتی که شاهراه تولید در این گونه سینمایی را مسدود کرده است از بی تدبیری مدیران، عدم اختصاص بودجه و تسهیلات کافی و شعارهای بدون عمل، به عنوان اصلی ترین مسائل تولید و اکران فیلم های کودک نام بردند.

ادامه نوشته »

لازم است الگوها و سلبریتی‌های واقعی جامعه معرفی شوند

177419

سینماپرس: سردار احمد نوریان معاون اجتماعی نیروی انتظامی کشور در بازدید از باشگاه فیلم سوره گفت: متاسفانه امروز بعضا در جامعه ما سلبریتی‌های مطرح می‌شوند که بسیار آدم‌های قدکوتاهی هستند و لازم است الگوها و سلبریتی‌های واقعی جامعه معرفی شوند؛ گوهرهایی که هویت و محتوا دارند.

ادامه نوشته »

از تولید فیلم هایی مانند «لکنت» که آثار گیشه ای نیستند و تنها فرهنگ و هنر را مد نظر دارند حمایت نمی شود/ سینمای کودک و نوجوان دغدغه من است

177005

سینماپرس: محمدرضا حاجی غلامی کارگردان که با فیلم سینمایی «لکنت» و فیلم کوتاه «جمعه گل» که با این ۲ فیلم در سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان حضور داشت و رکورددار دریافت جایزه در این دوره از جشنواره شد گفت: از تولید فیلم هایی مانند «لکنت» که آثار گیشه ای نیستند و تنها فرهنگ و هنر را مد نظر دارند حمایت نمی شود؛ این فیلم ها بازیگران مطرح و خوش رنگ و لعاب ندارند و عوامل آن ها همه جوان هستند و به همین دلیل قبل از تولید با مشکلات جدی مواجه می شوند.

ادامه نوشته »

کارگردان سینما: اکران در خدمت فیلم‌های بفروش است

123924

سینماپرس: کارگردان فیلم سینمایی «ضربه فنی» از جریان حاکم بر اکران که به حذف فیلم های کودک و نوجوان منجر شده است، انتقاد کرد و گفت: در همه جهان از سینمای کودک حمایت می شود اما در کشور ما بیشتر به این فکر می شود که چه فیلم هایی ساخته شود تا بیشتر بفروشند.

ادامه نوشته »

آیا اصغر فرهادی به همین زودی به پایان راه رسید؟!

134100

سینماپرس: متاسفانه اصغر فرهادی متوجه نشد که توفیق فیلم‌هایی مانند «گذشته» به خاطر قوت سینمایی آن نبوده و یا اسکار فیلم «فروشنده»، نه بابت ویژگی‌های سینمایی‌اش بلکه در واقع به دلیل لابی‌های خواهر امیر قطر بود.

ادامه نوشته »